Davet

Başta Hemofili olmak üzere Kalıtsal Kanama Bozuklukları üzerine yıllarını veren Türkiye Hemofili Derneği ve Hemofili Federasyonu işbirliği ile bir kez daha uluslararası 19.Türkiye Hemofili kongresinde bir araya geliyoruz.

Tüm dünya ile beraber yaşadığımız pandemi sürerken 2021 yılı Eylül ayında Kuzey Kıbrıs’ta bir araya gelerek gelenekselleşmiş hemofili kongremizi başarıyla tamamlamıştık. Artık yüz yüze kongrelerin ön planda yapıldığı 2022 yılındayız. Siz saygıdeğer hemofili dostlarını ve hemofili uzmanlarını 17-20 Kasım 2022 tarihlerinde gerçekleştireceğimiz “19.Uluslararası Türkiye Hemofili Kongresi” için Antalya’ya bekliyoruz.

Kongre ajandamız her zamanki gibi yoğun. Dolu dolu 3 ayrı salonda eş zamanlı programlarla 4 gün geçireceğiz. Medikal salonda ülkemizden ve dünyadan çok deneyimli meslektaşlarımızdan yüz yüze ve online olarak en güncel bilgileri alacağız. İsimlerini kısaca saymak gerekirse; Steven Pipe (ABD), Roshni Kulkarni (ABD), Sylvia Sylvia von Mackensen (Almanya), Susan Halimeh (Almanya), Elena Santagostino (Italya), Prasad Mathew (ABD), Brian O’Mahony (İrlanda) ilk akla gelenler olabilir.

Multidisipliner salonda başta hemofili ve yakınları olmak üzere tüm katılımcıları sürpriz programlar bekliyor. Tam bir günü deneyimli uzmanlar eşliğinde Spor ve Egzersiz programlarına ayırdık. Yine bir tam gün de toplantı salonunda birlikte olacağız.

Hemofili hemşirelerimiz ve katkıları hiçbir zaman unutulmayacak, değerli çalışma arkadaşlarımız olarak bu kongrede de kendi aralarında bir araya gelecekler. Deneyimlerini paylaşacaklar, yeni ortak projeler oluşturacaklar. Ülkemizdeki hemofili alanındaki en değerli hemşirelik grubu bir arada olacaktır.

Ülkemizde başta hemofili olmak üzere kalıtsal kanama bozuklukları ile ilgilenen 100’den fazla hematoloji uzmanı, bu alanda deneyimli olan Ortopedi, fizik tedavi, Radyoloji uzmanı hocalarımızı; tecrübeli fizyoterapist ve psikologlarımızı da kongremize bekliyoruz. Kendilerini hem medikal, hem de multidisipliner oturumlara önemli katkılar sağlayan alanımızın unutulmazları olarak biliyoruz.

Son olarak 20 yıllık eskimeyen bir oturum başlığı olarak “Hemofili Forumu” için Sağlık Bakanlığı, SGK ve Kızılay yetkilileri de en güncel konuları sizlerle paylaşacaklardır.

Antalya’da 17-20 Kasım 2022 tarihleri arasında buluşmak üzere.

 

Prof. Dr. Bülent ZÜLFİKAR                                            Prof. Dr. Kaan KAVAKLI
Türkiye Hemofili Derneği Başkanı                      Hemofili Federasyonu Genel Başkanı


Türkiye Hemofili Derneği
Adres :
Hocapaşa Mah. Ebusuud Cad. No:33
Sirkeci – Fatih / İstanbul
Telefon : 0212 526 0 843, 0212 526 2 843
Faks : 0212 532 11 03
Web : www.turkhemoder.org
E-Posta : info@turkhemoder.org


Hemofili Dernekleri Federasyonu
Adres :
Yükseliş – Nova sitesi Kazım Dirik mah. 185. Sok
No: 1 Kat:3 Daire: 51 Bornova / İzmir
Telefon : 0232 348 57 50
Faks : 0232 388 99 00
Web : www.hemofilifederasyonu.org
E-Posta : info@hemofilifederasyonu.org


D Event Turizm Organizasyon Hizmetleri Ltd. Şti.
Adres: Güzeltepe Mahallesi Özvatan Caddesi No: 38/3
Çankaya / Ankara
Telefon: 0312 438 10 39
Faks: 0312 438 10 09
Web: www.devent.com.tr
E-posta: bilgi@devent.com.tr

D Event Turizm Organizasyon Hizmetleri Ltd. Şti.

KVKK Metni | Çerez Politikası